Média & PR pro Whalebone

Mediální a PR prezentace projektu kybernetické ochrany na externích WiFi sítích pro brňenského klienta Whalebone.

PR pro Inventi

Technologická a konzultační softwarová společnost Inventi spolupracuje s PARCO na dílčích projektech mediální komunikace.

PR pro Saferoad Czech

Nadnárodní spilečnost Saferoad se zaměřujeme se na ochranu lidských životů nabídkou prvků pasivní bezpečnosti silnic. Reprezentuje světovou špičku v bezpečnosti dopravy s velkým rozsahem produktů, odborných znalostí a inovativních řešení. Při hledání partnera pro komunikaci a předání své vize nulové tolerance dopadů vážných dopravních nehod v Česku se obrátila práve na naší společnost PARCO Consulting. Měli jsme tu čest komunikovat …

Dražební portály OKdražby.cz a OKdražebník

Fintech a e-commerce hýbou světem. Proto je nám ctí prezentovat v médiích a marketingově největší český dražební portál OKdražby.cz a přidruženou dražební entitu OKdražebník. Finanční transakce se přesouvají díky digitalizaci do online prostředí, nejinak je tomu v prostředí dražeb movitých i nemovitých věcí, kde je zde celkově trend přechodu od kamenných dražeb k online dražbám. Portály OKdražebník.cz, OKdražby.cz drží majoritu …

Y Soft – PR & Employer Branding

Y Soft poskytuje chytrá podniková řešení, díky nimž organizace fungují efektivněji. Se svojí platformou YSoft SafeQ pomáhá zákazníkům řídit, optimalizovat a zabezpečit tisk i digitalizaci dokumentů. Právě tato firma v dubnu 2018 v rámci výběru externího partnera pro služby PR komunikace, vztahů s veřejností a budování značky zaměstnavatele vybrala PARCO Consulting.

Web účetní společnosti

SIRO-US.cz – účetní společnost s moderním webem. Účetnictví nemusí být jen o číslech, ale i o pěkné realizaci úhledné webové vizitky firmy s představením týmu a služeb.

Kardiologie – videoprezentace ordinace

Webová vizitka s video prezentací ordinace a oboru kardiologie. Součástí je moderní řešení on-line kardiologické poradny pro interakci lékaře s pacienty.

Findigo – P2P portál

Findigo.cz – P2P systém mezilidských půjček. Konzultace vývoje a designu P2P portálu. Dodání analýzy uživatelské zkušenosti s portálem (UX).